Kam se vydat na nákupy po Praze

Palladium
Pětipatrové nákupní centrum, dá se říci, že se nachází v centru Prahy, kousek od Václavského a Staroměstského náměstí. Opodál se nachází hlavní nádraží a zároveň Masarykovo nádraží. Dostupnost do toho centra je více než dobrá. Vedle centra je tramvajová zastávka. Metro vede přímo do centra. Pro děti je zde Sparkys a dětský koutek. Pokud si seženete plánek jejich centra, můžete si zde najít, jaké obchody se zde nachází. Obchod s potravinami: Albert.
 obchodní dům
Obchodní centrum Nový Smíchov
09:00-21:00. Pro děti dětský koutek. Obchod s potravinami: Tesco. Kousek od centra se nachází metro, pak už stačí dojít pouze dva bloky do tohoto centra. Autem, 3 hodiny parkování zdarma, o víkendy a svátky 5 hodin parkování zdarma. Tramvaj projíždí přímo okolo centra. Můžete si sem zajít i do kina.
 
Metropole Zličín
09:00-21:00. Dětský koutek. Kino otevřené od 13:30 do 00:30. U tohoto obchodního domu se nachází metro, kterým se sem můžete dostat. Pro auta je zde parkoviště.
 
Fashion Arena
10:00-20:00. Dětský koutek. Děti se po centru mohou pohybovat i na malém kole, či koloběžce. Dostat se sem můžete autem, parkoviště se nachází uprostřed arény. Případně sem můžete jet Fashion Arena Busem ze zastávky Depo Hostivař.
 řady vozíků
Ikea
V tomto obchodním domě naleznete hlavně nábytek a věci pro domácnost. Můžete se sem přijít i najíst. Restaurace otevřena 08:30-20:00. Obchod otevřen 09:00-21:00. Dostat se sem můžete autem, u každé Ikei jsou parkoviště pro návštěvníky.
 
Harfa
09:00-21:00. Potraviny: Albert, 07:00-22:00. V obchodním domě se nachází i fitness. Pro děti DinoPark 09:00-18:00 (od prosince do března zavřeno) dále dětský koutek, dětské hřiště, prolézačky, skluzavky atd.. 5D cinema je součásti tohoto nákupního centra. Dostupnost autem i metrem. Návštěvu této galerie, můžete spojit s návštěvou O2 arény, která se nachází hned vedle.