Jakému sportu se můžete věnovat ve svém volném čase

Jestliže jste se rozhodli, že svůj volný čas budete trávit sportem, máme pro Vás pár tipů na sporty, kterým se můžete věnovat. Většinou si sport zvolíte, pokud chcete zhubnout pár kil, baví vás pohyb a sport, nebo si chcete udržet zdravou linii. Žádná z těchto voleb, proč se věnovat sportu není špatná, právě naopak!
plavec na silnici 
Jízda na kole
Vytáhněte své kolo i sebe na projížďku. Buď se můžete projet s přáteli do nejbližší hospody, nebo se vydejte na cestu po nejbližších památkách.
 
Kolečkové brusle
Nalezněte nejbližší stezku a poté se vydejte na bruslích do nejbližšího občerstvení, které se často u stezek nachází. Případně můžete narazit i na turistické centrum.
 skok na kole
Lyže
V zimě si vyhlídněte nejbližší kopec a ten můžete sjíždět. Pokud budete mít volný víkend, vyrazte do horského střediska, zde můžete jezdit i na snowboardu, či chodit na běžky.
 
Běh
Běh je nejlepší pohyb a nejpřirozenější pohyb pro Vaše tělo. Běhat můžete sprinty, nebo pouze kondičně, pro udržení zdravého ducha ve Vašem těle. Plusem pro Vás budou shozená kila. Pokud máte doma psa, vyběhněte si i s ním.
 
Sáňkování, bobování
Tyto aktivity jsou spíše pro rodiče s dětmi, jestliže tedy máte děti, vyrazte s nimi na nejbližší kopec a užijte si zábavu.
 
Tenis, badminton
Tento sport je vhodný provozovat s přáteli, nebo si na něj najít parťáka.
 
Plavání
Vyhledejte si na internetu nejbližší krytý bazén, nebo v létě rybník. Zde si můžete plavat, jak budete chtít. Plavání je skvělé na záda.
 sepjaté ruce
Jóga, aerobic
Pokud Vám nevadí cvičit spolu s ostatními lidmi, vydejte se do nějakého fitness centra, případně si vyhledejte na internetu lekce aerobicu, nebo jógy (příp. jiného podobného sportu). Pak už si stačí jen zarezervovat místo a zaplatit lekci. V některých obcích mají tyto lekce mnohem levnější a většinou se provádí v obecní tělocvičně. Plusem je, že jsou tyto lekce levnější než ve fitness centrech.